
Файл, 250 мм, №2, жартылай шеңберлі, болат У13А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм жұмыс бөлігі және №2 ойығы бар U13A болаттан жасалған жартылай шеңберлі Sibrtech 163407 файлы металл дайындамаларды драча файлымен толтырғаннан кейін аралық өңдеу үшін қолданылады. Тегіс және ойыс беттерді дәлірек өңдеуге, ақауларды жоюға, сондай-ақ пішіні мен өлшемін реттеуге мүмкіндік береді. Файл слесарлық жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Артықшылықтары Құрал қарқынды пайдалануға төтеп бере алады, өйткені ол берік U13A болаттан жасалған. №2 ойығы бар жұмыс бөлігі дәл толтыруды қамтамасыз етеді, өйткені оның ұзындығы 10 мм-ге 25 тіске дейін жетеді және қалыңдығы 0,08 мм-ге дейін металл қабатын алып тастайды. Файлдың түрін ойық класы мен болат маркасының белгісі бар таңбалаудың арқасында оңай анықтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 163-Егеулер, жартылай шеңберлі распылар |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996138381 |
- Бағасы: 1 469 ₸

