
XL Gross күртеше
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 90344 кәсіби XL өлшемді жұмыс күртешесі шеберді кірден, ұсақ зақымданудан және қажалудан қорғайды. 184-188 см биіктікке арналған және жазғы маусымда немесе жылытылатын бөлмеде әртүрлі жұмыстарды орындауға арналған. Пиджак 35% мақтадан тұратын аралас матадан жасалған, бұл оның тыныс алу қабілетін қамтамасыз етеді. Материал құрамындағы полиэстер арнайы киімнің тозуға төзімділігін арттырады. Пиджак өнеркәсіп, құрылыс салаларындағы жұмысшыларға, автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және басқа жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарорталық найзағайдағы желден қорғайтын қақпақтың арқасында күрте үрленбейді.Қолтық саңылаулары аймағындағы желдеткіш саңылаулар жылу мен ылғалды сіңіруді қамтамасыз етеді.Манжеттер Velcro арқылы реттеледі, бұл пиджак киген кезде жайлылықты қамтамасыз етеді.Қалталардың көптігі құралдарды, ұялы телефонды және қажетті ұсақ-түйектерді сақтауға мүмкіндік береді, ал Velcro бекіткіштері бұл заттардың жоғалып кетуіне жол бермейді.Арнайы төс қалта төсбелгіні шынжырмен алып жүруге мүмкіндік береді.Ең жоғары жүктеме нүктелеріндегі үш есе күшейтілген тігістер күртешенің қызмет ету мерзімін ұзартады.Қорғаныш жапсырмалар неғұрлым тығыз ылғалға төзімді матадан орындарында ең көп жүктеме.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Қорғаныс қасиеттері | от производственных загрязнений, ветра, мелких ссадин, не значительных механических повреждений |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Кеуде қуысы | 118 см -122 см |
| Бел орамасы | 102 см - 106 см |
| Матаның тығыздығы | 280 г/м2 |
| Өлшем | XL 50-52 |
| Өсу | 184 см - 188 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996125435 |
- Бағасы: 21 621 ₸

