
Шалбар L Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 90348 әмбебап L өлшемді шалбарлары жазғы маусымда немесе жылытылатын бөлмеде әртүрлі жұмыстарды орындауға жарамды. Олар шеберді кірден, ұсақ зақымданудан және қажалудан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Шалбарда жұмысты жеңілдету үшін қорғаныш жамылғылары мен 12 қалта бар.Артықшылықтарыөнім аралас матадан тұрады (35% мақта/ 65% төзімді полиэстер) — мақта ауа алмасуды қамтамасыз етеді, ал полиэстер тозуға және механикалық тозуға төзімді.Velcro қалталары ұялы телефонды сақтауға, бекіткіштерді және басқа да ұсақ-түйектерді орналастыруға ыңғайлы.Қалталардың көптігі қажетті құралдарды өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді.Ыңғайлы және қауіпсіз жұмыс істеу үшін тізедегі кірістірулерге арналған қалталар қарастырылған (кірістірулер жинаққа кірмейді).Серпімді белдік шалбардың ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді, сонымен қатар белдік ілмектері де қарастырылған.Ең көп жүктеме түсетін жерлердегі үш есе күшейтілген тігістер шалбардың қызмет ету мерзімін ұзартады.Қорғаныш жапсырмалар неғұрлым тығыз ылғалға төзімді матадан орындарында ең көп жүктеме.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құрамы | хлопок 35%, полиэстер 65% |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.08.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС № RU Д-CN.ПФ02.В.10837-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО № RU Д-CN.ПФ02.В.10837-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Топ | Киім |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 907-Жалпы арнайы киім |
| Қорғаныс қасиеттері | от производственных загрязнений, ветра, мелких ссадин, не значительных механических повреждений |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бел орамасы | 94 см - 100 см |
| Матаның тығыздығы | 280 г/м2 |
| Өлшем | L 48-50 |
| Өсу | 179 см - 184 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996135441 |
- Бағасы: 19 859 ₸

