
Біріктірілген, ысырмалы топсалы кілттер жинағы 8 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген, ысырмалы топсалы кілттер жинағы Matrix 14898, 8 дана, автокөлік жүргізушілері мен шеберлерге бекіткіштерді бекіту және бұрау үшін пайдалы. Ратчет механизмі орнату жылдамдығын арттырады және тіпті қышқыл бекіткіштерді де оңай өңдей алады. Ал топса жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін тиімді, себебі ол жұмыс басын әртүрлі бұрыштарда айналдыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілттер жоғары сапалы 40CrV болаттан жасалған берік конструкциясы арқасында механикалық кернеулерге төзімді. Хром-никельді жабын құралдарда коррозияның пайда болуына жол бермейді. 12 қырлы профилі бар жапқыш бөлік бөлшектердің бетін толығымен ұстайды, сондықтан олардың беттеріне зақым келмейді. 72 тісті ысырма механизмі әрбір кілттің оңай және тегіс жүруін қамтамасыз етеді, ең аз айналу бұрышы 5 градус. Ратчет механизмінің 58 HRC материалының жоғары қаттылығы оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жинақтағы пластик ұстағыштың арқасында кілттерді сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Жиынтыққа 8 кілт енгізілген (8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19 мм), бұл әртүрлі бекіткіштер үшін ең жақсы өлшемді таңдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 39 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 177 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 6 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Пәндер саны | 8 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996143248 |
- Бағасы: 15 295 ₸

