
Топсалы кілттердің жиынтығы CrV 8 дана, Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған Stels 14965 топсалы кілттер жинағы 8 данадан тұрады. және болт және гайка қосылымдарымен жұмыс істеуге арналған. 12 қырлы профильдері бар өлшемі 8-ден 19 мм-ге дейінгі бастары бар кілттерді қамтиды. Олар бекіткіштердің тығыз шеңберін қамтамасыз етеді және тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы — инсульт өлшемі небәрі 30 градусты құрайды. Кілттер автомобильдерді жөндеуге және басқа да монтаждау-монтаждау жұмыстарына қолданылады. Артықшылықтары Розеткалардың топсалы бекіткіші айналу моментін бұрышпен беруге мүмкіндік береді, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілттер хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл олардың жоғары беріктігіне кепілдік береді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 50 HRC, сондықтан құралдар тозуға төзімді және берік. Кілттердің беті хромдалған, сондықтан олар коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғалған. Айна жабыны құралдарға күтім жасауды жеңілдетеді — жұмыс аяқталғаннан кейін оларды сүрту жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1 кг |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Пәндер саны | 8 |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996143255 |
- Бағасы: 18 075 ₸

