
Топсалы кілт 10 х 11 мм, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топсалы кілт Stels 14952, 10 x 11 мм, CrV, болт және гайка қосылымдарымен жұмыс істеуге арналған. 12 қырлы профилі бар 10 және 11 мм өлшемді 2 жұмыс басымен жабдықталған. Бекіткіштің тығыз шеңберін қамтамасыз етеді және тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы — инсульт өлшемі небәрі 30 градусты құрайды. Кілт автомобильдерді жөндеу және басқа да монтаждау-монтаждау жұмыстары үшін қолданылады. Артықшылықтары Розеткалардың топсалы бекіткіші айналу моментін бұрышпен беруге мүмкіндік береді, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілт хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл оның жоғары беріктігіне кепілдік береді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 50 HRC құрайды, сондықтан құрал тозуға төзімді және берік. Кілттің беті хромдалған, сондықтан ол коррозиядан және механикалық зақымданудан қорғалған. Айналы жабын құралға күтім жасауды жеңілдетеді — жұмыс аяқталғаннан кейін оны сүрту жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 42 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи свечные,Ключи торцевые |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 137-Ключи торцевые |
| Өлшем 1 | 10 мм |
| Өлшем 2 | 11 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996143286 |
- Бағасы: 761 ₸

