
Шаруашылық дөңгелегі D 100 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68703 диаметрі 100 мм шаруашылық дөңгелегі жүктерді жылжыту үшін қызмет етеді және стандартты жүк көтергіштігі бар қол арбаларға орнатылады. Температураның шектен тыс әсеріне төзімді және үй ішінде де, сыртында да қолдануға болады. Доңғалақ сауда және өндірістік кәсіпорындарда, сондай-ақ қоймаларда сұранысқа ие. Артықшылықтары Жанасу беті термопластикалық сұр резеңкеден жасалған, сондықтан дөңгелекті ұзақ уақыт жұмыс сапасын сақтай отырып, әртүрлі жабындарда қолдануға болады. Резеңке шина із қалдырмайды — дөңгелекті едендері ашық бөлмелерде пайдалануға болады. Мойынтірек төлкесі оңай айналуды қамтамасыз етеді және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 97 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 97 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жүк көтергіштігі | 65 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 100 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 10.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 32 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138558 |
- Бағасы: 891 ₸

