
Шаруашылық дөңгелегі D 200 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68706 диаметрі 200 мм шаруашылық дөңгелегі жүктерді жылжыту үшін қызмет етеді және стандартты жүк көтергіштігі бар қол арбаларға орнатылады. Температураның шектен тыс әсеріне төзімді және үй ішінде де, сыртында да қолдануға болады. Доңғалақ сауда және өндірістік кәсіпорындарда, сондай-ақ қоймаларда сұранысқа ие. Артықшылықтары Жанасу беті термопластикалық сұр резеңкеден жасалған, сондықтан дөңгелекті ұзақ уақыт жұмыс сапасын сақтай отырып, әртүрлі жабындарда қолдануға болады. Резеңке шина із қалдырмайды — дөңгелекті едендері ашық бөлмелерде пайдалануға болады. Мойынтірек төлкесі оңай айналуды қамтамасыз етеді және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.62 кг |
| Жүк көтергіштігі | 165 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 200 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 20 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 56 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138589 |
- Бағасы: 2 921 ₸

