
Бұрылмайтын дөңгелек D 75 мм, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрылмайтын дөңгелек Сибртех 68708 диаметрі 75 мм платформалық бекіткіші бар жүк көтергіштігі 50 кг және қол арбаларға орнатылады. Ылғалға, температураның шектен тыс әсеріне және ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан оны кез келген атмосфералық жағдайда қолдануға болады. Дөңгелек өндірістік және қойма үй-жайларында, сондай-ақ ашық аспан астында жүктерді түзу сызықты траектория бойынша жылжыту үшін қызмет етеді. Артықшылықтары Доңғалақ жиегі болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Доңғалақ жүруді жеңілдететін және тозуды бәсеңдететін домалау мойынтірегімен жабдықталған. Мырыш жабыны коррозиядан қорғайды және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады. Шина берік резеңкеден жасалған, сондықтан доңғалақ бетіне зақым келтірмейді және қозғалыс кезінде шу шығармайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Жүк көтергіштігі | 50 келі |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 25.6 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 100 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,4 мм |
| Кронштейн өлшемі | 100 х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138602 |
- Бағасы: 1 019 ₸

