
Бұрылмайтын дөңгелек D 100 мм, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрылмайтын дөңгелек Сибртех 68709 диаметрі 100 мм платформалық бекіткіші бар жүк көтергіштігі 65 кг және қол арбаларға орнатылады. Ылғалға, температураның шектен тыс әсеріне және ультракүлгін сәулелерге төзімді, сондықтан оны кез келген атмосфералық жағдайда қолдануға болады. Дөңгелек өндірістік және қойма үй-жайларында, сондай-ақ ашық аспан астында жүктерді түзу сызықты траектория бойынша жылжыту үшін қызмет етеді. Артықшылықтары Доңғалақ жиегі болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Доңғалақ жүруді жеңілдететін және тозуды бәсеңдететін домалау мойынтірегімен жабдықталған. Мырыш жабыны коррозиядан қорғайды және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады. Шина берік резеңкеден жасалған, сондықтан доңғалақ бетіне зақым келтірмейді және қозғалыс кезінде шу шығармайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 59 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 99 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Жүк көтергіштігі | 65 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 100 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 32 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 130 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,4 мм |
| Кронштейн өлшемі | 100 х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138619 |
- Бағасы: 1 704 ₸

