
Бұрылмалы доңғалақ D 100 мм, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм және платформалық бекіткіші бар Сибртех 68715 бұрылмалы доңғалағының жүк көтергіштігі 65 кг және өнеркәсіптік қол арбаларға орнатылады. -25-тен +50 градусқа дейінгі температураға шыдайды, ультракүлгін сәулелердің әсеріне және ылғалға төзімді, сондықтан үй-жайдың ішінде де, сыртында да пайдалануға жарамды. Айналмалы механизм маневр жасауды жеңілдетеді. Доңғалақ өндірісте немесе қоймаларда жүктерді жылжыту үшін қолданылады. Артықшылықтары Полипропилен жиегі бар дөңгелектің беріктігі мен сенімділігі артады. Доңғалақ оңай айналады және сырғанау мойынтірегінің арқасында тозуға аз ұшырайды. Қорғаныш мырыш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады. Резеңке шина шу шығармайды және бетінде сызаттар мен жолақтар қалдырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 128 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.56 кг |
| Жүк көтергіштігі | 65 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 100 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 10.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 32 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 130 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,4 мм |
| Кронштейн өлшемі | 76 х 76 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138671 |
- Бағасы: 1 993 ₸

