
D 50 мм тежегіші бар бұрылмалы доңғалақ, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 68719 айналмалы дөңгелегі диаметрі 50 мм, жүк көтергіштігі 35 кг, платформалық бекіткіші және тежегіші бар — стандартты және ұлғайтылған жүк көтергіштігі бар қол арбалардың қозғалатын бөлігі. Айналмалы механизм арбаның маневр жасауына мүмкіндік береді. Жоғары және төмен температураға, ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімділік дөңгелекті сыртта да, қоймада да, өндіріс орындарында да пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Доңғалақ айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені оның жиегі берік полипропиленнен жасалған. Бұйым мырышпен қапталған, сондықтан коррозияға және механикалық зақымдануға бейім емес. Алдыңғы тежегіш арбаның қажетсіз қозғалысына жол бермейді. Доңғалақ резеңке шинаның арқасында дірілді басады, шу шығармайды және бетін сызатпайды. Мойынтірек төлкесі айналуды жеңілдетеді және доңғалақтың мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 97 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 71 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Жүк көтергіштігі | 35 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 50 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 22 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 70 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 6,4 мм |
| Кронштейн өлшемі | 50 х 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138718 |
- Бағасы: 1 032 ₸

