
D 75 мм тежегіші бар бұрылмалы доңғалақ, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 75 мм, жүк көтергіштігі 50 кг, платформалық бекіткіші және тежегіші бар Sibrtech 68720 айналмалы дөңгелегі стандартты және ұлғайтылған жүк көтергіштігі бар қол арбалардың қозғаушы бөлігі болып табылады. Айналмалы механизм арбаның маневр жасауына мүмкіндік береді. Жоғары және төмен температураға, ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімділік дөңгелекті сыртта да, қоймада да, өндіріс орындарында да пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Доңғалақ айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені оның жиегі берік полипропиленнен жасалған. Бұйым мырышпен қапталған, сондықтан коррозияға және механикалық зақымдануға бейім емес. Алдыңғы тежегіш арбаның қажетсіз қозғалысына жол бермейді. Доңғалақ резеңке шинаның арқасында дірілді басады, шу шығармайды және бетін сызатпайды. Мойынтірек төлкесі айналуды жеңілдетеді және доңғалақтың мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Жүк көтергіштігі | 50 келі |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 75 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 8.2 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 25.6 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 100 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 8,4 мм |
| Кронштейн өлшемі | 665 х 65 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138725 |
- Бағасы: 1 647 ₸

