
D 160 мм тежегіші бар бұрылмалы доңғалақ, Сибртех платформалық бекітпе
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68723 бұрылмалы дөңгелегі диаметрі 160 мм, жүк көтергіштігі 135 кг, платформалық бекіткіші және тежегіші бар — стандартты және ұлғайтылған жүк көтергіштігі бар қол арбалардың қозғаушы бөлігі. Айналмалы механизм арбаның маневр жасауына мүмкіндік береді. Жоғары және төмен температураға, ылғалға және ультракүлгін сәулелерге төзімділік дөңгелекті сыртта да, қоймада да, өндіріс орындарында да пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Доңғалақ айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені оның жиегі берік полипропиленнен жасалған. Бұйым мырышпен қапталған, сондықтан коррозияға және механикалық зақымдануға бейім емес. Алдыңғы тежегіш арбаның қажетсіз қозғалысына жол бермейді. Доңғалақ резеңке шинаның арқасында дірілді басады, шу шығармайды және бетін сызатпайды. Мойынтірек төлкесі айналуды жеңілдетеді және доңғалақтың мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.26 кг |
| Жүк көтергіштігі | 135 келі |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 688-Шаруашылық дөңгелектері |
| Дөңгелектің диаметрі | 160 мм |
| Доңғалақ осінің диаметрі | 20 мм |
| Доңғалақ торының ұзындығы | 56 мм |
| Материал | полипропилен, цинк, термопласт резина |
| Дөңгелектің жалпы биіктігі | 40 мм |
| Бекіту тесіктерінің өлшемі | 10 мм |
| Кронштейн өлшемі | 135 х 105 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996138756 |
- Бағасы: 6 281 ₸

