
Ағашқа арналған Форстнер бұрғысы, 15 мм, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш, ДСП, ДВП және басқа материалдардағы диаметрі 15 мм соқыр саңылауларды алу үшін цилиндрлік білігі бар Sibrtech 704815 ағашына арналған форстнер бұрғысы қолданылады. Құралдың ойластырылған құрылымының арқасында тесіктердің қабырғалары мен түбі тегіс және тегіс болады. Бұрғы жиһазды өндіру, сондай-ақ әрлеу жұмыстары үшін қолданылады.Артықшылықтарыбұрғы 45 болаттан жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді.Қаттылығы 86-92 HRC BK8 қорытпасынан жасалған карбидті пластиналардың арқасында құрал жоғары өнімділікпен және ұзақ қызмет ету мерзімімен сипатталады.Орталықтандыру нүктесі бұрғылауды алдын ала орнатылған осьте ұстайды, бұл бұрғылауды жеңілдетеді және біркелкі тесік жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 136 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 15 мм |
| Біліктің диаметрі | 6.7 |
| Ұзындығы | 77 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Жұмыс ұзындығы | 53 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996141015 |
- Бағасы: 434 ₸

