
Ағашқа арналған тескіш аралар жинағы, 19-64 мм, 11 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70473 ағаштан жасалған саңылаулар жинағы 11 бөліктен тұрады және диаметрі 19-64 мм және тереңдігі 27 мм-ге дейінгі дөңгелек тесіктерді кесуге арналған. Жинаққа кіретін тәждер ағаш, фанера, пластмасса, ламинат, гипсокартон, ДСП-да жұмыс істеуге жарамды. Олардың көмегімен бетті розеткаларды, шамдарды, ажыратқыштарды орнатуға, сондай-ақ құбырларды төсеуге дайындауға болады. Тәждер электрлі бұрғыларға орнатылады. Жинақ жөндеу кезінде пайдалы болады және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Шұңқырлы аралар жоғары ресурсқа ие, өйткені олар зақымдануға және тозуға төзімді берік көміртекті болаттан жасалған. Кесу жиектері өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені олардың қаттылығы 40 HRC. Тәждер жоңқаларды тиімді кетіруді қамтамасыз ететін бөлінген тістердің арқасында жоғары өнімділікпен сипатталады. Бұрғылау кезінде араларды ортаға қою ыңғайлы, өйткені олар бағыттаушы бұрғымен жабдықталған. Бұрғы жинаққа кіретін 2,5 мм аллен кілтімен мықтап бекітіледі. Жинақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, себебі ол төсек-орындары бар пластик қорапқа салынған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Максималды диаметрі | 64 мм |
| Минималды диаметрі | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| Қаптамадағы саны | 11 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Бұрғылаудың максималды тереңдігі | 27 мм |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | жинақтағы ұстағыш, жинақтағы орталықтандырушы бұрғы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996140704 |
- Бағасы: 2 129 ₸

