




Пневматикалық доңғалақ 4.10/3.50-4, доңғалақ D 260 мм. ішкі мойынтірек D 20 мм, ось ұзындығы 50 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық дөңгелек 4,10/3,50-4 асимметриялық концентратормен Palisad 68970 арбаларға орнатылады, мысалы, арт. 68931 және 68944, сондай-ақ басқа қолайлы модельдер. Ол арбаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді және жүктерді тасымалдауды ыңғайлы жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Болат шарикті мойынтіректері бар доңғалақ тегіс емес беттерде қарқынды қолдануға жарамды, себебі ол кедергілерді оңай жеңеді және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Артықшылықтары Дәнекерленген болат диск ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Доңғалақ жоғары амортизациялық қасиеттерге ие, сондықтан қозғалыс кезінде шу шығармайды және дірілді сіңіреді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Резеңкеден жасалған доңғалақ арбаны үй ішінде жылжытқанда еден жабынына зақым келтірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Салмақ | 1.4 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| Дөңгелектің диаметрі | 260 мм |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Күпшектің ұзындығы | 50 мм |
| Диск материалы | Болат |
- Бағасы: 4 355 ₸

