
Штык күрек, 205 х 275 мм, қаттылық қырлары, тұтқасыз, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 61411, 205 x 275 мм штангалы күрек, тұтқасы жоқ, қатайтқыштары бар, учаскеде және құрылыс алаңында қазба жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол жерді қазу, траншеялар жасау және т.б. үшін қолданылады. Диаметрі 40 мм тұтқаға тұтас құбырлы тұтқа жарайды. Дөңгеленген үстіңгі жиегінің арқасында күрек тіпті қатты топыраққа оңай енеді. Артықшылықтары Күрек орташа көміртекті болаттан жасалған және шыңдалған, соның арқасында ол жоғары беріктік пен сенімділікке ие. Жұмыс беті коррозияның пайда болуына жол бермеу үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Сына тәрізді қалақ пен қатайтқыштар құралдың жоғары жүктемелер кезінде сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Тулейканың конструкциясы тұтқаны бұрандаларға мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2055 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 275 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль ПФ |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 205 мм |
| Штрих-код | 4607023939094 |
- Бағасы: 1 462 ₸

