
Қалақты күрек, 230 х 280 мм, қаттылық қырлары, тұтқасыз, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шөмішті күрек 61420, 230 x 280 мм, қабырғалары қатайтылған, тұтқасы жоқ, топырақты, сусымалы материалдарды және ерітінділерді жылжытуға мүмкіндік береді. Жүкті сенімді ұстау жұмыс бөлігінің жоғары қарай бүгілген жиектерімен қамтамасыз етіледі. Тұтас құбырлы тулейка және кең қалақ құралдың сенімділігін арттырады. Сабақ бөлек сатып алынады, 68441, 68400, 68451, 68422 баптарын ұсынамыз. Артықшылықтары Кенеп қалыңдығы 1,5 мм Ст 5 орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен тозуға төзімділігін арттырғанын білдіреді. Жұмыс бөлігі ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан ол коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Күрек жоғары статикалық және динамикалық жүктемелер кезінде деформацияланбауы үшін қатайтқыштармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль ПФ |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 230 мм |
| Штрих-код | 4607023939667 |
- Бағасы: 1 462 ₸

