
Пластмассадан жасалған бамбук тірегі H 210 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2,1 м биіктіктегі Palisad 644165 пластмассасындағы бамбук тірегі бақшадағы немесе үйдегі өсімдіктердің деформациясын болдырмау үшін қолданылады. Желдің екпінінен және гүлдер мен жемістердің салмағынан бұтақтардың сынуын болдырмайды. Сондай-ақ, оны жылыжайларда альпинистік өсімдіктерді қолдау үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары Тірек экологиялық таза және табиғи материалдан — табиғи бамбуктан жасалған, ол беріктігі мен сенімділігімен ерекшеленеді. Пластикалық өрімнің арқасында бұйым атмосфералық әсерден сенімді қорғалған. Сүйір ұшының арқасында тірек жерге көп күш жұмсамай орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2110 мм |
| _пакеттегі ені | 18 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131535 |
- Бағасы: 760 ₸

