
Тірек металл пластикте H 180 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған тірек металл Palisad 644225, h180 см, биік өсімдіктерді: жүзім, қызанақ және т.б. өсіруге жарамды. Бұл бағбандарға сайттағы өсімдіктерді қорғау және жемістер мен бүршіктердің ауырлығынан, сондай-ақ жел мен жаңбырдан бұтақтардың сыну қаупін азайту үшін пайдалы. Артықшылықтары Жоғары ресурс — болаттан жасалған тірек жоғары беріктік пен сенімділікке ие. Пластикалық өрім — тірек коррозияға ұшырамайды, оны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады. Өсімдіктердің арнайы қабырғаларын тірекке байлау оңай. Сүйір ұшты — тірек жерге оңай орнатылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 12 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Бақшаға арналған керек-жарақтар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 648-Поддержки, опоры |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996131672 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

