
Орамдағы қоршау торы, жеңіл, 0,8 х 20 м, ұяшық 17 х 14 мм, пластик, жасыл, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жасыл пластик қоршау торы 64522, 0,8 х 20 м, орамда, ұяшықтары 17 х 14 мм, бау-бақша және тұрғын үй аумақтарын қоршау үшін қолданылады. Оның арқасында сіз балалар мен спорт алаңдарында қоршау тұрғыза аласыз немесе елдегі кеңістікті аймақтарға бөле аласыз. Тор сонымен қатар бақшада қоршау немесе құстар мен жануарларға арналған қоршау жасауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік — полипропиленнен жасалған тор ылғалдың, микроорганизмдердің, ультракүлгін сәулелердің және суық температураның әсерінен бұзылмайды. Қолайлылық — қоршау судың қысымымен оңай тазаланады, жуғыш заттарды қолдануды қажет етпейді. Ұсақ ұяшықтар 17х14 мм — тор механикалық кернеулерге төтеп бере алады, сонымен бірге өсімдіктердің өсуіне жеткілікті жарық береді. Салмағы 4,2 кг — қоршауды орнату үшін берік тіректер қажет емес, оны ағаш тіректерге бекітуге болады. Эстетика — жасыл қоршау бақтың композициясына үйлесімді түрде сәйкес келеді. Тасымалдауға ыңғайлы — тор орамға бұралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Биіктігі | 80 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 645-Бақша торлары, қоршау торлары |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Штрих-код | 4606800060860 |
- Бағасы: 6 042 ₸

