
Коковитадан жасалған жартылай шеңберлі астар D 30 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 30 см болатын Palisad 69041 коковитасынан жасалған жартылай шеңберлі лайнер сәндік өсімдіктерді отырғызуға арналған отырғызғышпен бірге қолданылады. Коковита гүлдердің сақталуына оңтайлы жағдай жасайды, өйткені қоректік заттарды сақтайды және топырақта ылғал мен оттегінің жеткілікті деңгейін сақтайды. Артықшылықтары Гүлдерді тікелей коковитаға отырғызғыштың астына отырғызуға болады, сондықтан кастрюльді бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Коковита табиғи кокос талшығынан жасалған, сондықтан ол экологиялық таза материалдарға жатады және қоршаған ортаға зиян келтірмейді. Төсем өсімдіктерді бөлмеде де, сыртта да орналастыруға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | Для ремонта подвесных кашпо |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996139784 |
- Бағасы: 1 046 ₸

