
Аспалы отырғызғышқа арналған шынжыр 25 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 25 см болатын Palisad 69050 аспалы отырғызғыш тізбегі бақша және жабық өсімдіктердің иелері үшін пайдалы. Оның көмегімен орын үнемделеді, өйткені гүлдер сөрелерде емес, қабырғаларға немесе төбенің астына ілінеді. Бұйымды орнату және алу оңай, сондықтан ауа райы жағдайларына байланысты түстердің орнын өзгертуге болады.Артықшылықтары Болат конструкциясы отырғызғыштар тізбегінің сенімділігі мен беріктігіне кепілдік береді.Ұнтақты жабын бұйымды коррозиядан қорғайды.Жабық түрдегі ілгектері бар 3 ұзын тізбек отырғызғыштың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.Ілгектері бар үш тізбек отырғызғыштың салмағын біркелкі бөлуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 250 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Қолдану | Для ремонта подвесных кашпо |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139791 |
- Бағасы: 389 ₸

