
"Романтика" сәндік қоршауы, 28 х 300 см, жасыл, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad "Романс" жасыл сәндік қоршауы 65022, 28 x 300 см, бұл абаттандырылған аумақтың жекелеген учаскелерінің — жолдардың, гүлзарлардың, кереуеттердің, ағаш діңдерінің шекараларын белгілеуге мүмкіндік береді. Жиынтықта жалпы ұзындығы 300 см болатын 7 секция бар. Қоршау жазғы коттеджді безендіреді және оған толық көрініс береді. Артықшылықтары Қоршау жоғары сапалы полипропиленнен жасалған, сондықтан ол сыртқы ортаның әсеріне төзімді және қызмет ету мерзімі ішінде өзінің бастапқы көрінісін сақтайды. Орнату үшін құралдар мен арнайы дағдылар қажет емес — бөлімдерді бір-бірімен байланыстырып, үшкір аяқтарды жерге батыру жеткілікті. Қоршау жылжымалы құлыптау қосылымының арқасында кез келген пішіндегі аумақтарды қоршауға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Биіктігі | 28 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 446 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800051448 |
- Бағасы: 2 698 ₸

