
"Рейка" сәндік қоршауы, 28 х 300 см, терракота, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Терракоталық сәндік қоршау Palisad "Рейка" 65007, 28 x 300 см, бұл абаттандырылған аумақтың жеке аймақтарын ерекшелеуге мүмкіндік береді. Жиынтықта гүлзарлар мен бақша төсектерін жобалауға, жолдардың шекараларын белгілеуге, ағаштар мен бұталарды қоршауға мүмкіндік беретін 7 түпнұсқа бөлім бар. Қоршаумен ландшафт аяқталған көріністі алады. Артықшылықтары Жерге бекітілген үшкір аяқтардың арқасында орнату өте оңай. Қоршау қардың, жаңбырдың және күн сәулесінің әсеріне төзімді, себебі ол жоғары сапалы полипропиленнен жасалған. Фигуралы учаскелерді қоршау мүмкіндігі — қоршау қималарының байланысы жылжымалы. Бастапқы түрі — пайдалану мерзіміне және ауа райы жағдайларына қарамастан, қоршау геометриялық пішінін сақтайды. Экологиялық қауіпсіздік — қоршау материалы топыраққа және адамдарға зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 448 мм |
| _баптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 356 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.29 кг |
| Биіктігі | 28 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 5 мм |
| Штрих-код | 4606800051240 |
- Бағасы: 2 657 ₸

