
"Классика" сәндік қоршауы, 29 х 224 см, терракота, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад "Классика" 65009 терракота түсті, 29 х 224 см сәндік қоршау 7 секциядан тұрады және жергілікті жердің немесе қала маңындағы аумақтың жеке учаскелерін бөлуге мүмкіндік береді. Ол гүлзарларды, жол қоршауларын, бақша төсектерін және көгалдарды безендіруге арналған. Артықшылықтары Қоршау полипропиленнен жасалған, сондықтан ол берік, күн сәулесінде сөнбейді және ылғал мен температураның өзгеруіне байланысты бұзылмайды. Секциялардың сенімді қосылыстары кез келген конфигурациядағы учаскені қоршауға мүмкіндік береді. Оңай орнату — қоршау сүйір аяқтардың көмегімен жерге бекітіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Қоңыр қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 327 мм |
| Қаптамадағы саны | 7 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 279 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Композит-Сертификат" ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/279.pdf |
| _пакеттегі ені | 358 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Биіктігі | 29 мм |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Ұзындығы | 224 мм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800051264 |
- Бағасы: 3 884 ₸

