
Жез қосқыш, 1/2 Palisad шлангіне арналған жылдам босату
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 66264 жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш диаметрі 1/2 дюймдік шлангты суару жүйесіне қосуға арналған адаптер болып табылады. Бұл жазғы тұрғындар мен коммуналдық қызметкерлерге бақтағы, бақтағы, саябақтардағы, үй маңындағы аумақтардағы және т.б. өсімдіктерге күтім жасауды ұйымдастыруда пайдалы болады. Артықшылықтары Жезден жасалған қосқыш жоғары беріктік көрсеткіштерімен сипатталады және 15 бардан жоғары қысымға төтеп бере алады. Қосқыш қосымша құралдарды қажет етпей-ақ жылдам қосылады. Қаптама ретінде коннекторды тірекке ыңғайлы орналастыру үшін ілулі карта қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 80 г |
| Материал | Жез |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Шығу желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139968 |
- Бағасы: 2 180 ₸

