
Жезден жасалған қосқыш, жылдам босату, ішкі жіп 3/4, Палисад аквастопы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 66268 аквастоп клапаны және 3/4 дюймдік ішкі жіптері бар жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш бүріккіш пистолеттер, пистолеттер және басқа құрылғылар арқылы бақшаңызды немесе көкөніс бақшаңызды сапалы суаруға көмектеседі. Ол саптаманы шлангқа қосу үшін қолданылады, елде пайдалы болады. Артықшылықтары Қосқыш берік және берік материалдан — жезден жасалған, сондықтан ол 15 бардан жоғары қысымға төтеп бере алады. Қосқышпен бірнеше саптамаларды пайдалану ыңғайлы, себебі шланг ажыратылған кезде су беруді тоқтататын аквастоп клапаны бар. Жылдам ажыратылатын қосылыстар бұйымды оңай орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 81 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | Жез |
| Ерекшеліктері | аквастоп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139975 |
- Бағасы: 1 712 ₸

