
Жезден жасалған қосқыш, жылдам босату, ішкі жіп 1/2 Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 66270 жылдам босатылатын жезден жасалған қосқыш 1/2 дюймдік ішкі жіпке ие және толық суару жүйесін жасауға мүмкіндік береді. Қосқыштың арқасында кез келген түрдегі өсімдіктерді суаруға болады, себебі оған саптама орнатылған және суару тікелей шлангтан жүргізілмейді. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — қосқыш жезден жасалған, ол 15 бардан жоғары қысымға төтеп беруге мүмкіндік береді. Жылдам ажыратылатын қосылымдар — қосқышты орнату/ажырату үшін қосымша құрал қажет емес. Ыңғайлы қаптама — аспалы картада қосқышты стендке қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 90 кг |
| Топ | адаптеры,переходники,соединители шлангов |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 661-Қосқыштар, шланг қосқыштары + таймерлер |
| Кіріс желісінің диаметрі | 1/2 дюйм |
| Материал | Жез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139999 |
- Бағасы: 2 113 ₸

