
Сынық-шегелеуші 600 х 25 х 12 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 25243, 600 x 25 x 12 мм сынық-шеге, шегелерді алып тастауға, сондай-ақ едендегі тақталарды жыртуға, жәшіктерді бөлшектеуге, қоршауларды, қабырғаларды немесе шиферді шатырдан бөлшектеуге мүмкіндік береді. Ол жүктерді көтеруге арналған рычаг ретінде қызмет ете алады, өйткені тікбұрышты-сопақ профиль сыну кезінде оны айтарлықтай күшейтеді. Құрал кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды. Артықшылықтары Лом-шегелеуші беріктігімен және деформацияларға төзімділігімен сипатталады, өйткені соғу әдісімен 65Mn болаттан жасалған. Жұмыс бөліктері тозуға ұшырамайды, өйткені олар 42-44 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Құрал коррозиядан қорықпайды — корпустың бүкіл ұзындығына қорғаныс жабыны жағылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.43 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 655 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Құрылыс сүймендері, Шегелер |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 252-Гвоздодеры |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Материал | Болат |
| Ерекшеліктері | бөлшектеу жағы |
| Профиль түрі | овальный |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996140094 |
- Бағасы: 3 350 ₸

