
Ішкі жұмыстарға арналған ролик синтетикалық Pro, 180 мм, қада 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, шығыршықтың ені 180 мм, диаметрі 48 мм, тұтқасы 6 мм болатын MTX PRO 81301 синтетикалық ішкі ролик үлкен аумақтарды бояуға арналған. Ол орташа тегіс және кедір—бұдырлы жерлерді - қабырғаларды, төбелерді, ағаш беттерді бояуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Әмбебаптығы — полиакрилді үлбірлі ролик бояулар мен лактардың барлық түрлеріне жарамды. Ұзақ қызмет ету мерзімі — полиакрил талшықтары тозуға төзімді. Тегіссіздіктерді біркелкі бояу — полиакрилді үлбірдің пішінге төзімділігі жақсы. Таңбаларсыз және түктерсіз бояу — үлбірдің тігісі жоқ, қада сыпырылған, шеттері өңделген. ЛБМ—нің беткі қабатқа максималды қайтарымы - ролик еркін айналады және жабыспайды. Қабыршақтанудан және деформациядан қорғау — тон Термофузия технологиясын қолдана отырып, роликке мықтап бекітілген. Жылдам босатылатын конструкция — роликтің жұмыс бөлігін ауыстыру өте оңай, сонымен қатар ол роликті бюгельсіз тазалауға мүмкіндік береді. Коррозияға төзімділік — мырышталған бюгель сынудан қорғалған, қызмет ету мерзімі ұзақ. Жоғары сапа — ролик заманауи жабдықта ең жаңа материалдардан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142197 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

