
Ішкі жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик синтетикалық Pro, 180 мм, қадасы 12 мм, D 40 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын синтетикалық ішкі ролик MTX PRO 81331 ені 180 мм, диаметрі 40 мм, полиакрилді қадасы 12 мм, диаметрі 6 мм тұтқаларға сәйкес келеді. Ролик кең аумақтарда жұмыс істеу үшін пайдаланылады, ал әмбебап қада ұзындығы көптеген беттерге жарамды. Артықшылықтары Жалпы бояу жұмыстарының кең ауқымы үшін пайдалану — ролик бояулар мен лактардың барлық түрлеріне жарамды. Бірнеше рет қолдану мүмкіндігі — полиакрил талшықтары тозуға төзімді. Жоғары бояу алмасу қасиеттері — ролик бояғыш қосылыстарды біркелкі жағады. Боялатын бетінде іздердің болмауы — үлбірдің тігісі жоқ, бүйірлеріндегі қада қырқылған. Termofusion технологиясы — үлбір бірнеше рет пайдаланылса да, созылып кетпейді және роликтен сырғып кетпейді. Лезде ауыстыру — ролик тез босатылатын конструкцияның арқасында бюгельден оңай алынады. Сенімділік — білікшені жасау кезінде ең жаңа материалдар мен заманауи технологиялар, сондай-ақ сапаны бақылаудың көп сатылы жүйесі пайдаланылды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 40 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142494 |
- Бағасы: 458 ₸

