
"Грейтекс" Pro ауыстырмалы білікшесі, 250 мм, түгі 12 мм, D 40 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик MTX PRO "GREATEX" 81336 полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, роликтің диаметрі 40 мм және ені 250 мм 6 мм тұтқаға орнатылады. Роликпен үлкен беттерді өңдеу ыңғайлы, сондықтан ол қабырғалар мен төбелерді бояуға және бояуға арналған үлкен аумақтарды дайындау үшін қолданылады. 12 мм қада орташа кедір-бұдырлы беттерді сапалы бояуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Лак-бояу материалдарының барлық түрлерімен үйлесімділік роликті қолдану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Полиакрилден жасалған қаданың пішінге төзімділігі жақсы, сондықтан ролик бояу материалын бетіне біркелкі таратады. Полиакрилден жасалған үлбір тозуға төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Термофузия технологиясы бойынша үлбірді бекіту — үлбір бірнеше рет қолданылғанда қабыршақтанбайды. Тонның жіксіз құрылымы және шығыршықтың өңделген жиектері жолақтарсыз және басқа ақауларсыз бояуды қамтамасыз етеді. Сырылған тонның арқасында ролик бетіне түк түсірмейді. Кепілдендірілген сенімділік — ролик заманауи өндірісте ең жаңа материалдарды пайдалана отырып жасалған, сонымен қатар көп сатылы сапа бақылауынан өткен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 40 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142548 |
- Бағасы: 557 ₸

