
Ролик "Нейлон" Pro, 250 мм, түк 9 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиамид
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиамидті ролик MTX "НЕЙЛОН" PRO 81310 ені 250 мм, ролик диаметрі 48 мм, бюгель диаметрі 6 мм және қада ұзындығы 9 мм интерьер жұмыстарына арналған. Қаданың ұзындығы 9 мм болғандықтан, ролик тегіс беттерді сапалы түрде бояйды. Ені 250 мм үлкен аумақтарды өңдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тон материалы жоғары сапалы полиамид болып табылады, сондықтан құрал коррозиялық қосылыстардың әсеріне төтеп бере алады және оны бояулардың кез келген түрімен қолдануға болады. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімді, бұл роликтің қызмет ету мерзімін ұзартады. Жылдам босатылатын конструкция роликті ауыстыруды жеңілдетеді және оны тұтқадан бөлек тазалауға мүмкіндік береді. Ролик бюгельде еркін айналады және кептелмейді, бұл құралдың өнімділігі мен жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Роликті өндіруде Termofusion технологиясы қолданылған, сондықтан үлбір роликке мықтап бекітілген және бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Шуба мұқият таралған және тігістері жоқ, яғни сәндік жабын ұқыпты, ақаусыз шығады. Роликтің жиектерін арнайы өңдеу боялған беттегі жолақтардың пайда болуын болдырмайды. Ролик сапаны бақылаудың көп сатылы жүйесін қолдана отырып, заманауи жабдықта ең жаңа материалдардан жасалған, бұл оның жоғары сенімділігі мен жұмысының тиімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.221 кг |
| Түктің биіктігі | 9 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиамид |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142289 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

