
Қасбеттік жұмыстарға арналған ролик синтетикалық Pro, 180 мм, қадасы 18 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ролик MTX PRO 81317 ені 180 мм, диаметрі 48 мм, қадасы 18 мм және тұтқасының диаметрі 6 мм бедерлі беттерді жақсы бояйды. Оларға үлкен аумақты өңдеу ыңғайлы, ролик бетон, кірпіш, металл, ағаш, сылақ жұмыстарына ұсынылады. Артықшылықтары Біркелкі бояу — полиакрилді үлбір жақсы пішінге төзімділікке және жоғары бояу алмасу қасиеттеріне ие. Ұзақ қызмет ету мерзімі — полиакрил талшықтары тозуға төзімді. Кез келген жалпы бояу жұмыстары үшін пайдалану мүмкіндігі — ролик бояулар мен лактардың барлық түрлерімен үйлесімді. Төзімділік — термиялық жабыстырылған үлбір бірнеше рет қолданған кезде өшпейді. Бояудың беткі қабатқа максималды қайтарымы — ролик бюгельде еркін айналады. Бояудың жоғары сапасы — жиектері өңделген жіксіз үлбір қалдық қалдырмайды. Беріктік — бюгель мырышталған, сондықтан коррозияға ұшырамайды. Жылдам босату құрылымы — роликті ауыстыру бірнеше секундты алады. Кепілдендірілген сенімділік — ролик заманауи өндірісте ең жаңа материалдарды пайдалана отырып жасалған, сонымен қатар көп сатылы сапа бақылауынан өткен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | қасбеттік жұмыстар үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996142357 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

