
Қолмен бүріккіш 1 л, Palisad сорғысы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғысы бар Palisad 64736 қол бүріккіші, сыйымдылығы 1 литр, бақша мен көкөніс бақшасын күтіп ұстауға арналған. Оның көмегімен өсімдіктерді пестицидтермен немесе тыңайтқыштармен өңдеуге, топыраққа сұйық тыңайтқыш енгізуге және микро суаруға болады. Ыдыстағы қажетті қысым сорғы сорғысының көмегімен жасалады. Бүріккіш жеке учаскедегі сәндік және ауылшаруашылық өсімдіктеріне күтім жасау үшін жарамды. Артықшылықтары Пластикалық бөлшектер тозуға және механикалық зақымға төзімді. Басты реттеудің арқасында оңтайлы жұмыс режимін таңдауға болады. Су құятын түтік сүзгісі саптаманы бітелуден қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқадағы бекіткіш үздіксіз суару мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 270 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Жоқ |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 1 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996139692 |
- Бағасы: 1 946 ₸

