
Қолмен бүріккіш 0.75 л, Palisad бүріккіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,75 литр Palisad 64741 қолмен бүріккіш, бүріккіш бөтелкемен — өсімдіктерді пестицидтермен өңдеуге, жапырақты қоректендіруге немесе микро суаруға арналған рычаг түріндегі құрылғы. Жабық өсімдіктерге күтім жасау үшін қолайлы. Айналмалы бастиек ағынның қысымын реттеуге мүмкіндік береді, бұл оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бүріккіш механикалық зақымға төзімді берік пластиктен жасалған, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Су қабылдайтын шланг саптаманы бітелуден және істен шығудан қорғайтын сүзгімен жабдықталған. Бүріккіштің биіктігі 250 мм, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы. Бүріккіштің салмағы небәрі 0,08 кг, сондықтан жұмыс кезінде қол шаршамайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Жоқ |
| Сорғының болуы | Нет |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 0.75 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996139654 |
- Бағасы: 698 ₸

