
Сорғы, шланг және Palisad бүріккіші бар, аузы 5 л күшейтілген қол бүріккіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64745 қолмен күшейтілген бүріккіш, сыйымдылығы 5 литр, мойыны, сорғысы, шлангісі және спринктері бар, бау-бақша дақылдарын зиянкестер мен аурулардан қорғау, сондай-ақ тыңайтқыштарды қолдану үшін қолданылады. Саяжайда жұмыс істеуге арналған. Құрылғының түбі тұрақты және аударылып қалмайды. Бүріккішті ыңғайлырақ жұмыс істеу үшін иығыңызға іліп, қолыңызды бос ұстауға болады. Резервуар күшейтілген қабырғалар мен түбінің арқасында жоғары беріктікке ие. Кең ауыз қуысының арқасында контейнерді ерітіндімен тез және мұқият толтыруға болады. Артықшылықтары Бүріккіш сұйықтық беру қысымын басқаруға мүмкіндік беретін реттелетін бүріккіш басымен жабдықталған. Триггер үздіксіз бүрку үшін оны ұстап тұру үшін құлыппен жабдықталған. Конструкцияда жұмыс кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ететін автоматты артық қысымды босату клапаны қарастырылған. Су қабылдайтын шланг саптаманың бітелуіне жол бермейтін және бүріккіштің қызмет ету мерзімін ұзартатын сүзгімен жабдықталған. Резервуарда сұйықтық ағынын бақылауды жеңілдететін өлшеу шкаласы бар. Сорғы тұтқасы бекітіледі және бүріккішті тасымалдау үшін пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 5 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996139678 |
- Бағасы: 7 474 ₸

