
Шағын балға-шегелеуші, магниті бар шток, талшықты талшықты екі компонентті тұтқа, 250 г Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 250 г басы, магниті бар шабуылшысы және талшықты шыныдан жасалған екі компонентті тұтқасы бар шағын Matrix 10443 балға-шеге ұстағышы ағаш ұстасы, ағаш ұстасы және әрлеу жұмыстарына арналған. Ықшам өлшемінің арқасында ол күнделікті өмірде және саяхатта өте ыңғайлы. Дөңгелек шеге шегелерді қағу үшін, ал ойығы бар жалпақ саусақ оларды түзету үшін қолданылады. Магнитті бекіткіш тырнақты қолмен ұстамай, жету қиын жерге орнатуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бас материалы — беріктігі мен тозуға төзімділігі бар 45 маркалы орташа көміртекті болат. Атыс штыры 3 мм тереңдікте 45-55 HRC дейін шыңдалған, сондықтан ол берік және соққыға төзімді. Басы селективті сөндіруден өтті, соғу, саусақ және жүріс бөлігінде оңтайлы қаттылық пен иілгіштікке ие, бұл чиптер мен жарықтардың пайда болуына жол бермейді. Басы тегістелген және оның коррозиядан қорғайтын және қызмет ету мерзімін ұзартатын қорғаныш жабыны бар. Тұтқа эпоксидті желімнің көмегімен басына мықтап бекітілген және соғылған кезде құлап кетпейді. Басқа кіру аймағындағы ұзартылған металл бөлік шеге арқылы өткізіп алған жағдайда тұтқаны босап қалудан және зақымданудан қорғайды. Талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген тұтқа кері қайтарудың ауытқуын сіңіреді, бұл соққының тиімділігін арттырады және жұмыс кезінде шаршауды азайтады. Бедерлі конструкциясы бар екі компонентті тұтқа жайлылық пен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, алақанға сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 112 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 360 кг |
| Шабуылшының салмағы | 250 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 25 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996140889 |
- Бағасы: 1 713 ₸

