
Шағын балға-шегелеуші, талшықты талшықты екі компонентті тұтқа, 250 г Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 250 г басы және талшықты талшықты екі компонентті тұтқасы бар шағын Matrix 10444 балға-шеге шегелерді соғуға және түзетуге, сәтсіз соққы кезінде оларға біркелкі пішін беруге арналған. Нақты жұмыстар үшін, сондай-ақ шектеулі кеңістіктегі манипуляциялар үшін таптырмас. Балға-шеге салғышты тұрмыста пайдалануға немесе сапарға өзіңізбен бірге алып жүруге болады. Артықшылықтары Басы 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады. Шабуылшының қаттылығы 3 мм тереңдікте 45-55 HRC құрайды, соның салдарынан онда соққылардан сынықтар пайда болмайды. Шабуылшының, тұмсықтың және жүріс бөлігінің таңдамалы қатаюы динамикалық жүктемелер кезінде деформациядан қорғауды қамтамасыз етеді. Лак-бояу жабыны басты коррозияның пайда болуынан қорғайды және оның жұмыс істеу ресурсын арттырады. Басы тұтқаға эпоксидті желім арқылы бекітіледі және жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Отырғыштың үлкейтілген корпусы басты бекіту сенімділігін арттырады және жіберіп алған жағдайда шегеге соғылған кезде тұтқаны зақымданудан қорғайды. Шыны талшықты тұтқа шебердің шаршауын азайта отырып, кері шегіну кезінде тербелістерді сіңіреді. Резеңке бедерлі жабынның арқасында екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 107 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 360 кг |
| Шабуылшының салмағы | 250 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 25 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996140896 |
- Бағасы: 1 498 ₸

