
600 х 14 мм қолмен монорельсті плитка кескіш, жүріс арбасы, 9/4 мойынтіректерді реттеу, құйылған Барс төсегі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 87590 қолмен монорельсті плитка кескіш, жүріс арбасы бар, 9-дан 4 реттелетін мойынтіректері және құйма төсегі бар, шеберлер 600 х 14 мм-ге дейінгі плиткаларды кесу үшін пайдаланады. Плитка кескіш арматураланған болат монорельспен және тіректермен жабдықталған. Қуатты бөлгіш кез келген плиткаларды кесуге төтеп бере алады: керамикалық және фарфор плиткалары.Артықшылықтарыбасқарушы ролик материалдарды жұмсақ және біркелкі кеседі, себебі. ВК-8 қатты қорытпасынан жасалған.Магний қорытпасынан құйылған төсек құрылымның қаттылығы мен тұрақтылығын арттырады.Плитка кескіштің конструкциясы плитка бетінің кез келген нүктесінде сынуға мүмкіндік береді.Бұрыш өлшегіші бар металл сызғыш өлшемдерді барынша дәлдікпен сақтауға және плиткаларды 60 градусқа дейін бұрышпен кесуге мүмкіндік береді.Коммутатор роликті кесу орнынан плитка сындырғыш режиміне жылдам ауыстыруға көмектеседі.Жүріс арбасында 9 мойынтірек бар, оның 4-і реттеледі, сондықтан ол жоғары сапалы кесуді қамтамасыз ету үшін рельс бойымен тегіс және еркін қозғалады.Амортизациялық төсемдер кесу кезінде тақтайшаның сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Салмақ | 8.43 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 820 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Плиткорезы |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 876-Қол тақтайша кескіштер |
| Кесу ұзындығы | 600 мм |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 14 мм |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Бұрыштық рез | Да |
| Штрих-код | 4044996128146 |
- Бағасы: 34 328 ₸

