
100 мм жалпақ бояу жаққыш, табиғи қыл, Сибртех ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 82266, 100 мм, табиғи қылшықтары мен ағаш сабы бар жалпақ бояу щеткасы әртүрлі беттерді бояу кезінде қажет болады. 100 мм ені үлкен аумақтарды бояу үшін оңтайлы болып табылады. Жасанды қоспасы бар шошқа етінен жасалған табиғи қылшықтар бояулардың көпшілігіне, соның ішінде майлы және еріткіш негізіндегі бояуларға жарамды. Артықшылықтары Қылшықтардың жоғары сапасына қосарлы пісіру арқылы қол жеткізіледі, соның арқасында оның құрамында бөгде қоспалар мен майлар болмайды. Ұштарында бөлінген қылшықтардың арқасында қылқаламның сіңіргіштігі артады және бояудың қайтарымы жақсарады. Қылшықтар тұтқаға тоттануға қарсы жабынмен өңделген металл бандаждың көмегімен бекітіледі. Ыңғайлы жұмысты және кептіруден қорғауды қамтамасыз ету үшін ағаш тұтқаның беті тегістеліп, лакпен қапталған. Қылқаламды тұтқадағы тесіктің арқасында ілулі күйде сақтауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 822-Тегіс қылқаламдар |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Өлшем | 4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996141336 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 329 ₸

