
Радиаторлық щетка 25 мм, табиғи қыл, Сибртех пластикалық сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 83855 ені 25 мм радиатор щеткасы, табиғи қылшықтары және пластик тұтқасы радиаторларды, құбырларды, сым конструкцияларын бояуға мүмкіндік береді. Еденнің немесе төбенің қабырғалары бар бұрыштары мен түйіспелерін бояу үшін әсіресе ыңғайлы. Ұзартылған тұтқа сырлау жұмыстарын жүргізуді жеңілдетеді. Жасанды түктер қосылған табиғи қылшықтар деформацияға төзімді және майлы бояулар мен эмальдарды қолданған кезде серпімділік пен бояу алмасу қасиеттерін сақтайды. Артықшылықтары Қос пісірілген табиғи ақшыл қылшықтар бояудың жақсы өткізгіштігіне және тозуға төзімділігіне ие, бұл бояудың бетіне біркелкі таралуын қамтамасыз етеді.Желім, пластик сыналар және металл жолақ қылшықтарды бір-біріне мықтап ұстайды, бұл олардың құлап кетуіне жол бермейді. Қылқалам қылшықтардың бөлінген ұштарының арқасында бояудың үлкен көлемін алады және ұстайды. Құрал бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады, өйткені металл жолақ коррозиядан арнайы жабынмен қорғалған. Қылқаламды тұтқадағы тесіктің арқасында кептіруге және ілулі күйде сақтауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 10 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.045 кг |
| Топ | Қылқаламдар тегіс |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 838-Кисти радиаторные |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Өлшем | 1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996141220 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 164 ₸

