
Бетон араластырғыш СТ-65, 63 л, 300 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех СТ-65 арзан және пайдалану оңай бетон араластырғыш іргетас пен едендерді құю, плиткалар мен кірпіштерді төсеу кезінде ерітінділер мен қоспаларды араластыру үшін пайдалы. Кішкентай барабанның арқасында бетон араластырғыш ықшам өлшемдерге ие, бұл оны көптеген ұқсас құрылғылардан ерекшелендіреді және оны елде, үйде және гаражда пайдалануға мүмкіндік береді. Ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және 2200 сағаттық жұмыс мерзімін ұзартады, ал істен шығу уақыты 300 сағатты құрайды. Барабанның көлемі 63 л шығуда 40 л қоспаны алуға мүмкіндік береді. Болат тесілген тәж сенімділік пен жоғары ресурсты қамтамасыз етеді. Бетон араластырғыш толығымен Ресейдегі зауытта шығарылады, бұл жоғары сапаны бақылауды қамтамасыз етеді, тапсырысты орындау жылдамдығын арттырады және өзіндік құнын төмендетеді. Артықшылықтары: Жинақтың сенімділігі мен жоғары ресурсы - біліктен айналу болаттан жасалған жетекті шкивтің төлкесі арқылы жүзеге асырылады. Қозғалтқыштың термиялық қорғанысы шамадан тыс жүктелген жағдайда оның автоматты түрде өшуін қамтамасыз етеді және істен шығуға жол бермейді. Жетек зақымданудан қорғау үшін берік қаптамамен жабдықталған, сонымен қатар электронды компоненттерге судың түсуіне жол бермейді. Тозуға төзімді барабанның болат табақтарының қалыңдығы 1,2 мм болғандықтан ресурсы артқан. Барабанның кең пішіні қоспаны сапалы араластыруға мүмкіндік береді және мойынтіректердегі жүктемені азайтады. Резервуар ұнтақ бояумен қапталған, бұл коррозияға төзімділікті арттырады. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты тербелістерге және ауыспалы жүктемелерге төзімділік: траверсті рамаға бекіту қондырғылары осьтерді 360 ° толық жабумен жасалған. Металлдың үлкен сыйымдылығы мен құрылымдық қаттылығы арматураланған тіреуішпен қамтамасыз етіледі. Барабан осінің ажыратылатын жинағы мойынтіректерді бүкіл құрылымды бөлшектемей-ақ өзгертуді жеңілдетеді. Тірек тасымалдауды жеңілдету үшін үлкен дөңгелектермен жабдықталған. Еңкею бұрышын бекітетін тұтқаның арқасында қоспаның түсуін бақылауды жүзеге асыру оңай. Құрастыру оңай - барабанды орнату жинағы зауытта көрсетіледі, ал қалған бөліктердің барлығы қосымша құралсыз бекітіледі. Рамадағы металл тірек тұрақтылықты қамтамасыз етеді және діріл деңгейін төмендетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 440 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 605 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95402 manual.pdf |
| _пакеттегі ені | 610 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Тәж | перфорированный |
| Брутто салмағы | 25.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 610 x 610 x 430 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 300 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 63 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 40 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800060006 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

