
Қолмен бүріккіш, күшейтілген 2 л, сорғысы бар, айналмалы бүріккіш, қысымды төмендететін клапан Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 64734 қолмен күшейтілген бүріккіш, сыйымдылығы 2 литр, айналмалы бүріккіш және қысымды төмендететін клапаны бар, сұйық тыңайтқыштарды енгізуге және өсімдіктерге пестицидтерді шашуға арналған. Шағын аумақтарды өңдеу үшін қолайлы. Жоғары тұрақтылыққа ие. Кең мойын резервуарды сұйықтықпен толтыруды жеңілдетеді. Бүріккіш жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін таптырмас құрал. Артықшылықтары Құрылғы берік және тозуға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Сақтандырғыш клапан пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз ете отырып, резервуардағы артық қысымның пайда болуына жол бермейді. Ерітіндіні беру қысымы реттеледі, бұл ең қолайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді. Тұтқада үздіксіз суаруға арналған ұстағыш бар, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Су құятын түтік сүзгімен жабдықталған, бұл саптаманың қызмет ету мерзімін ұзартады. Бүріккіш резервуардағы сұйықтық деңгейін бақылауды жеңілдететін өлшеуіш шкаламен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 2 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996139715 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

