
Қысымды түсіретін клапаны бар қолмен бүріккіш, 2 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2 литрлік сыйымдылығы және қысымды төмендететін клапаны бар Palisad 64739 қол бүріккіші өсімдіктерді пестицидтермен өңдеу және тыңайтқыштарды қолдану үшін қолданылады. Ағынның арынын реттелетін бүріккіш бастиектің көмегімен өзгертуге болады. Бүріккіш шағын көлемдегі жұмыстарды орындауға ыңғайлы және гүлзарлардағы, жылыжайлардағы төсектердегі өсімдіктерге күтім жасауда пайдалы болады. Артықшылықтары Бүріккішті пайдалану қауіпсіз — артық қысымды босату клапаны автоматты түрде іске қосылады. Бүріккішті үздіксіз суару режиміне қоюға болады — тұтқа арнайы құлыппен жабдықталған. Жұмыс кезінде құрылғыны қолмен ұстауға ыңғайлы — эргономикалық тұтқада саусақтардың ойықтары бар. Сұйықтықтың шығынын бақылау оңай — ыдыстарда өлшеу шкаласы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 315 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 2 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996139616 |
- Бағасы: 2 193 ₸

