
Шлангісі және Palisad Luxe бүріккіші бар күшейтілген помпалық бүріккіш 5 л
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 5 литр, шлангісі және спринклері бар күшейтілген Palisad LUXE 64757 сорғы бүріккіші бау-бақша дақылдарын күтуге арналған және жазғы коттеджде қажет. Химиялық заттарды бүрку және тыңайтқыштарды қолдану үшін қолданылады. Бүріккіш ұзаққа созылатын ABS пластиктен жасалған және қабырғалары нығайтылған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Тұрақты түбі оның аударылып кетуіне жол бермейді. Құрылғыны иыққа іліп қоюға және онымен аймақтың айналасында еркін қозғалуға болады. Артықшылықтары Кең ауыз қуысының арқасында резервуарды сұйықтықпен тез және мұқият толтыруға болады. Қысымды реттеу функциясы бар бүріккіш саптама ыңғайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Үздіксіз бүрку мүмкіндігі өңдеу тиімділігін арттырады. Қысымды автоматты босату клапаны пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Сорғы сорғысының эргономикалық тұтқасын бекітуге және бүріккішті тасымалдау үшін пайдалануға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 435 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.567 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 2.5 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 5 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996139623 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

