
Аспалы бүріккіш, 12 л, сорғысы, шлангісі және спринклері бар Palisad Luxe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сыйымдылығы 12 литр, сорғы, шланг және бүріккіші бар Palisad LUXE 64781 рюкзак бүріккіші бау-бақша өсімдіктерін пестицидтермен өңдеу және тыңайтқыштарды қолдану үшін қолданылады. Тұрмыста — мысалы, автокөлікті немесе терезелерді жуу үшін пайдаланылуы мүмкін. Бүріккіш көлденең бетке орнатылады немесе жұмсақ белдіктердің көмегімен арқасына ілінеді — бұл үлкен аумақта қозғалған кезде ыңғайлы. Резервуардың сыйымдылығы 12 литр, сондықтан құрылғы сұйықтықты толтырмай ұзақ уақыт жұмыс істейді. Сорғы тұтқасының бүйірлік орналасуы бүріккішті артқы жағынан алмай-ақ резервуардағы қысымды көтеруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бүріккіш сұйықтық ағынын реттеу функциясына ие және жинаққа 2 қосымша саптама кіреді, осылайша оңтайлы жұмыс режимін таңдауға болады. Тұтқа оны жұмыс күйінде ұстайтын құлыппен жабдықталған, осылайша үздіксіз бүрку мүмкін болады. Артық қысым автоматты клапан арқылы шығарылады, осылайша пайдалану қауіпсіздігі қамтамасыз етіледі. Жиынтықта 2 штанга бар, бұл бұталар мен ағаш шатырларын суаруға немесе шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сорғы тұтқасы бүріккіштің оң және сол жағына орнатылады, бұл оны оң және солақайларға ыңғайлы етеді. Резервуарда сұйықтық деңгейін бақылауға мүмкіндік беретін өлшеу шкаласы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 545 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 3.25 кг |
| Топ | Бүріккіштер,бүріккіштер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 647-Опрыскиватели |
| Максималды қысым | 3 атм |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қысымды төмендетуге арналған клапанның болуы | Да |
| Сорғының болуы | Иә |
| Шашылатын затқа арналған бактың көлемі | 12 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996139630 |
- Бағасы: 12 664 ₸

