
Қос латексті құйылған хб қолғаптары Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Трикотаж қолғаптары 67851 қос латексті құймамен қолды механикалық зақымданудан және химиялық заттардың әсерінен сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Олар құрылыс, жөндеу және бау-бақша жұмыстары кезінде пайдалы болады. Қолғаппен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені олар саусақтардың қозғалысын шектемейді және салмағы небәрі 42 г. Артықшылықтары Қолғаптардың негізі мақта матадан жасалған, ол ауаның еркін алмасуын қамтамасыз етеді және қолдың терлеуіне жол бермейді. Латекс ылғалға, қышқылдарға және сілтілерге төзімді, сондықтан қолғаптар сумен, тыңайтқыштармен, тыңайтқыштармен және т.б. жұмыс істеуге оңтайлы. Қолғаптардың қос латексті төгілуіне байланысты бөлшектер мен құралдар қолдарынан сырғып кетпейді. Иілгіш манжеттердің арқасында қолғаптар білекке мықтап бекітіледі және жұмыс кезінде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Латекс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-АМ.АЮ18.В.01276-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Сергиево-Посадский ЦСМ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-АМ.АЮ18.В.01276-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 42 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6823-Перчатки "Русский инструмент" 13 класс |
| Ұзындығы | 225 мм |
| Тоқу сыныбы | 13 |
| Негіз материалы | хлопок |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | латекс |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Түсі | белый, желтый, зеленый |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800061188 |
- Бағасы: 161 ₸

